| BlackAngel2210 a întrebat:

De cateva zile mi s-a umflat abdomenul inferior, mai exact sub buric, am fost si constipata si chiar nu stiu ce pot sa am. Adica nu stiu daca e vorba despre o sarcina sau doar umflarea intestinului subțire. Pana voi face testul de sarcina vreau sa aud pareri de la voi sau daca ati avut o problema asemanatoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Sarcina se vede abia dupa 3 luni.
Probabil esti balonata /ai gaze/ esti constipata.