| Nerd³ a întrebat:

De cateva zile nu mai simt nevoia de a manca si cand mananc imi vine sa vomit, dar nu se intampla. Aveti idee ce am patit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeutzayey a răspuns:

Dawinking ....adik am patit si eu si ...trb sa nu mai mananci mancare gatita....bea un ceai...si paine prajita
Tu ai o problema cu stomacul...ti s-a intors cumva...