| lacrimifierbinti a întrebat:

Ce se intampla cu mine?
De cateva zile nu mai simt nevoia sa dorm sau sa mananc. Dar nici lichide nu consum.
Nu imi este foame, sete sau somn. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, poate ca ai ceva la sistemul difestiv, ori poate ai vreun stres, sau ceva in genul, asta poate fi o cauza...chiar daca nu ii este somn, relaxeaza-te, incearca sa adormi, linisteste-te si gandeste pozitiv, pofta vine mancand, asadar chiar daca nu ai pofta de mancare sau lichide, corpul tau are nevoie de hrana, asa ca desi nu ai pofta, incearca sa te alimentezi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cati ani ai big grintongue poate te-ai indragostit este vorba poate despre un baiat nu stiu ce sa iti spun oricum chiar daca nu ti spomn incearca sa faci mult mult efort apoi o sa adormi ca prin minune deoarece esti epuizata si nu uita TRAIESTE-TI VIATA CA SI CUM FIECARE FAPTA A TA AR DEVENI LEGE UNIVERSALA :d :pe

| cata008 a răspuns:

Esti indragostit/a laughing