| Bxbsjajl a întrebat:

eu am o problema. De cateva zile nu mai am pofta sa mananc nimic, iar daca mananc ceva, mi se face rau si imi vine sa vomit, dar nu vomit. Vreau sa stau numai in pat si sa dorm. Imi este super sete si as bea apa mereu. Cumva sunt anorexica?

Răspuns Câştigător
| Miuletz a răspuns:

Nu putem stii exact, du-te la un doctor, daca nu e nimic legat de sanatate as zice ca e depresie nu anorexie (anorexie ar fi fost daca ai avea o imagine super naspa de sine si n-ai manca ca sa ajungi la greutatea ''ideala'') din moment ce vrei sa dormi toata ziua si sa nu faci nimic.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ar trebui sa te consulte un medic.iti vine sa versi pentru ca ti-ai format un dezechilibru alimentar.trebuie sa incepi sa mananci putin si des, mancare sanatoasa care sa nu iti cada greu la stomac si fructe

| Adry05 a răspuns:

Daca esti de cateva zile asa, ar trebui sa mergi la un medic neaparat. E posibil sa nu-ti fi picat bine ceva ce ai mancat sau sa ai niste problee pe care doar medicul ti le poate sesiza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere sfatul unui endocrinolog.....setea excesiva, poate indica un inceput de diabet.
aSTA CRED

| Betty12345678 a răspuns:

Poate ai probleme la stomac, ar fi indicat sa mergi la medic.