| ραтяίcία a întrebat:

De cateva zile sunt f agitata...ma enervez repede, in fiecare zi trebuie sa am un moment de neliniste, vorbesc in somn, merg in somn, imina ma inteapa cateodata, simt ca imi bate inima in stomac, nu am pofta de mancare, ce credeti ca se intampla cu mine? Ce ar trebui sa fac?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Scoate din alimentatie tot ce inseamna cofeina( coca-cola, capuccino, cafea), nu manca dulciuri deloc, du-te la medicul de familie sa-ti prescrie niste multivitamine, Magne B6.
Daca toate astea provin de la o stare acuta de DRAGOSTE, ma tem ca boala ta nu are leac.Multa sanatate!

| noktambul a răspuns:

Patricia, nu cumva te-ai indragostit?

| lylo a răspuns:

Nu mai bea pepsi si cola laughing

| baiatuucupizzza a răspuns:

Mergui la un psiholog

| PanteraRozz a răspuns:

Eu zic sa mergi la un medic...Sa vezi ce ai. Poate fi ceva grav.bine,nu te lua acum dupa mine, nu vreau sa te sperii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai indragostit fa...

| Letcanu a răspuns:

Du-te la neuropsihiatrie pe mine ma ajutat foarte mult cu probleme de acest gen o sa iti recomande ceva lucruri si un program strict

| alex_2614 a răspuns:

Sal
cf
?
lasa-mi si mie un id si vb acolo
ok
?
winkingbig grin