| mysteriousman a întrebat:

De ce am ameteli cand fumez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Probabil pentru ca acum ai inceput sa fumezi.
Eu asa am inteles, cand fumezi pentru prima data de obicei ai ameteli si iti vine sa vomiti.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E felul organismului tau de a iti spune sa te opresti din fumat ca nu ii faci bine

| aXy99 a răspuns:

Lasa etnobotanicele...

| Andreeaa19 a răspuns:

Probabil esti începător, nu mai fuma, nu face bine la sănătate.

| mysteriousman explică (pentru Andreeaa19):

Cand esti incepator ai ameteli?