| anonim_4396 a întrebat:

De ce am mai multa barba pe partea stanga decat pe partea dreapta?
E aiurea de tot sa am pe partea stanga mai multa si pe partea dreapta mult mai putina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa patesc si eu, parul asa s-a dezvoltat dar nu se vede mare diferenta cand creste mai multa barba.

| Bivolu69c a răspuns (pentru mgtow):

Sper sa nu se vada cand creste mai multa, cand nu o sa am timp sa ma rad mai des, ca mai mult de 1 saptamana nu o las niciodata

| Laura501 a răspuns:

Pai acest lucru de intampla deoarece proportiile corpului nu sunt toate la fel, asa cum se zice ca mana dreapta este diferita de cea stanga la fel si cu fata, o parte difera de alta nu foarte mult dar fiecare are caracteristicile ei