| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU am o intrebarebatting eyelashesla baietii desigur big grin si voua va creste barba in partea stanga mai mult decat in partea dreapta? funda big grin

8 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nimic nu e simetricwinking

| RAY a răspuns:

Deci e ciudat o data am observat ca parca intro parte creste mai rapid si mai mult poate e o iluzie optica nu stiu

| W3R4 a răspuns:

...mă,eu-s fată, dar am văzut la tataia că are barba într-o parte mai mare, într-una mai mică. laughing

| Sociopat a răspuns:

Din PACATE este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mai mult par pe obrazul drept decat pe cel stang si in plus de asta am pana la baza sprancenii. Eu nu am mai vazut o barba atat de mare care sa se uneasca cu sprancenelestraight face

| trixiiie a răspuns:

Îți răspunde o fată :d. Uite, corpul nostru nu e niciodată perfect simetric. Deci da, tuturor vă crește mai multă barbă pe-o parte, aveți o sprânceană mai ridicată etc.
Ești ok, calm down.

| SebastianCMT a răspuns:

E ceva normal nu suntem peste tot simetrici.

| YAzzSmina a răspuns:

E total anormal ce ti se intampla, cunosc un vecin care avea aceeasi problema si dupa doua saptamani a suferit un atac cerebral si a murit.Acum depinde de cat noroc ai. poate la tine nu-i nimic grav