| Vernusio a întrebat:

De ce am nopti cu insomnii? Nu beau cola, cafea sau energizante.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea ceai de tei sau o cana cu lapte cald inainte de a te pune la somn.Si nu te mai gandi asa mult la toate cele. big grin Toate se rezolva la un moment dat, e aiurea sa te tot gandesti si sa te stresezi mereu.

| MortalProxy96 a răspuns:

Ţi s-a dereglat ceva în capușor și nu mai poţi dormi.

| MihaiPaun5455 a răspuns:

Stress,ganduri negative, idei delirante, dorinta de a avea ceva imediat si stii ca dureaza mult timp, ceva ce te framanta