| peter10 a întrebat:

De ce am ochii galbeni, cateodata mai galbeni cateodata mai albi nu este vorba de hepatita pentru ca mi-am facut analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Tot ce-ti pot spune ca si eu aveam aceleasi probleme pana cand am decis sa merg la medic, la recomandarea lui am facut un set amanuntit de analize si reiese ca am probleme cu ficatul, nu vreau sa te sperii insa mie mi s-a spus ca am hepatita b purtator inactiv. Deci ar fi spre binele tau sa merg la un control. Numai bine!

| andreiiy a răspuns:

Daca nu e vorba de o caracteristica etnica ar putea fi leptospiroza dar si aici ar trebui sa fie manifestari clinice. daca faci tratament cu anumite medicamente de durata se poate colora. evita ouale o perioada si incearca o dieta de revitaminizare.