| deni200005 a întrebat:

De ce am sânii mari la 12 ani?
Colegele mele au sânii mai mici si nu ma simt asa de bine pentru ca eu îi am mai mari decat ele.Ce să fac? Fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Sa-i multumesti lui Dumnezeu ca te-a inzestrat laughing Nu e nimic rau in asta, pe viitor ai sa vezi ca toate fetele isi doresc sa aiba sanii cat mai mari, ai totusi grija de ei, adica sa nu porti prea mult sutien sau push-up pentru ca ti se vor lasa sanii pe viitor, dar asta cred ca poti vorbi mai bine cu mama talaughing

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vai, deci nu va mai suport, jur. Ba ca sunt prea mici acum stai ca a aparut o alta problema....sunt prea mari straight face
Unele isi pun silicoane cu nu stiu cati bani si tu te plangi ca ai sanii mari natural.
Doamne-Dumnezeule, chiar ca nemultumite femeile.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Fiecare dintre noi are un ritm de crestere al lui, unii ne dezvoltam mai repede, altii mai incet. Nu e nicio problema, e perioada in care sanii trebuie sa inceapa sa creasca si esti perfect normala. Si asa cum spun si Take, o sa vezi peste cativa ani ca toate felete o sa vrea sani mai mari, probabil inclusiv tu, asa ca bucura-te ca iti cresc. happy

| icewolf a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui sa te superi, de fapt multi baieti se vor uita numai la tine