| RoOxX a întrebat:

Am 14 ani si am sanii mici.De fapt foarte mici.
Colegele mele ii au dezvoltati chiar.
Eu nimic.
Slaba nu sunt, scunda nu sunt.
Ce pot sa fac sa ii am mai mari.
Fundita.
Pls:X

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Te-ai gandit exact ce varsta au colegele tale? In perioada asta si cateva luni fac diferenta in dezvoltarea fizicului. Iar daca mama, bunica ta au avut sanii mici "de la natura" sau s-au dezvoltat si ele putin mai tarziu, nu-ti fa grijihee hee
Ti-as recomanda sa nu mergi sa faci exercitii la sala, nu prea cred ca te ajuta. Uita-te la gimnaste, au facute tone de exercitii, si nu au sanii prea mari.

| federerdinamo a răspuns:

Pai nu prea poti face tu nimic. Ei vor mai creste... unele persoane spun ca ar trebui sa mergi la sala sa tragi de fiare etc... dar nu stiu cat de recomandat estraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a venit ciclul?/?