| anonim_4396 a întrebat:

De ce am scaunul Mov-Fosforescent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Ce e aia "scaun" in intrebarea aceasta?

| eni a răspuns:

Cred ca esti extraerestru.

| Elena1234456 a răspuns:

Doamne.cred si eu ca ai un scaun.ala de la cap.si e cam ruptwinking fa-ti o consultatie la medic. Poate ajungi si pe la Sapoca big grin.

| hominid dreak a răspuns:

Probabil e scaunul de la birou! Nepoate, poti sa-l vopsesti si albastru-dinamita. Da ai grija cum stai pe el, sa nu sara dracului in sus, ca murdaresti peretii.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Probabil de la boli ale tubului digestiv, in general este colorat de la hemoragii, dar noi nu avem de unde sa stim, un doctor stie cel mai bine.

| ionoion a răspuns:

Mananci licurici radioactivi?

| robyroby a răspuns:

Tu vorbesti serios? Mergi la medic, sau foloseste`l pe post de felinar daca e fosforescent smug.

| wanda a răspuns:

Eu de unde sa stiu?

| wanda a răspuns:

Idem alexandros

| Fl4sh3rON a răspuns:

Poste ca asa e.

| Fl4sh3rON a răspuns:

Scuzatima am scris poste in loc de poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima data am crezut ca scaunul de la birou, si am vrut sa zic:"pentru ca asa l`ai cumparat", dar dupa aia mi-am dat seamabatting eyelashes si mai bine mergi la doctor, sa nu fie ceva grav:-s...doamne mov-fosforescent zici?big grin Ce tarelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei glumesc, dar nu e de gluma.Mai bine ai merge la un medic sa vezi care e problema!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am mai auzit; e un mov incredibil, intr-adevar fosforescent. astept raspuns de la un medic