| Andrei00RoLLer a întrebat:

Cum as putea face un lichid fosforescent sau ceva orice care sa fie fosforescent...Multumesc de ajutor. Ofer funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un ceainic pe foc, cand clocoteste arunca in el un pumn de chibrite, lasa-l sa fiarba 10 minute, si daca nu ti-a luat foc bucataria strecoara totul printr-o felie groasa de paine. Succes, si sa nu bei zeama rezultata, ca o sa iti sclipeasca ochii.

| Andrei00RoLLer explică (pentru anonim_4396):

Ms de raspuns ai primit funda din partea mea big grin si buna aia cu schipitul ochiului laughing

1 răspuns: