| anonim_4396 a întrebat:

De ce am tot timpul mainile reci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Esti sinceralaughing
Si eu am problema asta.Am fost la medic si mi-a spus ca circulatia sangelui nu este buna. Mi-a zis sa consum multe lactate, s-ar putea sa fie si de la lipsa de calciu.deci fa si tu la felhappy

8 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Circulatie periferica proasta. Daca esti fata, e destul de intalnita problema si se considera oarecum normal. Exista tratament, dar e de lunga durata si poate sa nu aiba efect.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Simple.girl: in caz ca nu esti foarte emotiva, ar trebui sa consulti un endocrinolog. Mainile transpirate pot fi semnul unei boli.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

S-ar putea sa ai circulatia proasta.

| JackieSue a răspuns:

Si eu am tot timpul mainile reci, dar imi place asta.Cred ca tine de tensiune, un control poate...batting eyelashes.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Circulatia proasta...

| vio a răspuns:

Si eu... din cauza circulatiei singelui...maini si picioare reci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Cu siguranta este din cauza circulatiei dar nu iti face griji(eu sunt exact invers:am mereu mainile transpirate)

| Stefff a răspuns:

Circulatia proasta...lumea spune ca esti sincera daca ai mainile reci..prostiioh go onlaughing