| ghblacht a întrebat:

De ce am un testicul mai are decat celalalt(cam de 2 ori mai mare).ce problema am? va trebui sa ma operez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alexandru112211 a răspuns:

De 2 ori mai mare? E posibil, am avut si eu problema asta cand eram mai mic si da m-am operat happy E o operatie foarte simpla, dar in general unul este mai mare dar nu de 2 ori

| ghblacht explică (pentru alexandru112211):

Multumesc de raspuns. operatia cam in ce consta? adica practic ce imi face? intreb deoarece imi este frica de operatii.

| alexandru112211 a răspuns (pentru ghblacht):

E simpla operatia, stai calm ca eu am facut-o cand aveam cativa ani... eram mic. happy Nu sunt complicatii, te adoarme si te baga in operatie happy Eu am facut-o chiar de 2 ori laughing) Du-te la medic ca nu se stie exact daca asta e problema