| ghiunghes a întrebat:

De ce am un testicul mult mai mare decat celalalt? voi putea avea copii din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vader a răspuns:

Mergi la un urolog, posibil sa ai http://www.doctor.info.ro/varicocel.html

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Ești dotat

| ZEU93 a răspuns:

Da vei putea sa ai copii stai linistit happy

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Esti mutant

| Cornelcmn8 a răspuns:

laughing da vei putea avea copii
Majoritatea barbatilor avem un testicul mai mare decat celalalt. E ca si la femei, ele au un san mai ridicat decat celalalt.
E defect de "proiectare".

| djrobby a răspuns:

Nu este nici o problema ca ai un testicul mai mare, stai linistit. Si da poti avea copii daca testiculele produc spermarozoizi.