| virusxxx112 a întrebat:

De ce am un testicul mai mic si unul mai mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rapa a răspuns:

Nu e nici o problema cam toti au asatongue

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

1...Virușii sunt foarte foarte mici și nu au un testicul mai mic si unul mai mare.
2... Dacă tu ești un om și nu un virus, ai un nume de utilizator foarte aiurea.
3... Dacă tu ești un om și nu un virus, vorbește cu niște medici : medic endocrinolog- - medic de glande -- sau medic dermato -venerolog.

| Zazu a răspuns:

Asimetria ne face sa fim mai frumosi, mai deosebiti, sa fim unici.Fiecare parte a corpului care are doua perechi este asimetrica.In cazul in care ai probleme, te simti incomod sau ai dureri este bine sa mergi la un medic.Dar este normal sa ai un testicol mai mare si unul mai mic, unul mai sus si altul mai jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sa ai probleme cu varicocelul,acesta este o artera care tine singele si nu il lasa sa circule la testicol, cel mai bine ar trebui sa spui parintilor pentru a va adresa la un specialist, poate fi nevoie de o interventie chirurgicala.mult succes si sanatate

| Razvan94 a răspuns:

rolling on the floor testiculul sigur nu, eventualul scrotul. e normal