| geobbyy a întrebat:

Daca am un testicul mai mare si unul mai mic este vreo problema? Dau funda

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o problema marimea, atata vreme cat sunt amandoua sanatoase si functionale.

| corbulalbrosu a răspuns:

De regula in majoritatea cazurilor exista o anumita diferenta de marime intre organele pereche, existente in exteriorul cat si in interiorul organismul uman. De obicei barbatii au testiculele inegale. E adevarat ca de obicei diferenta este abia sesizabila, dar uneori inegalitatea poate fi considerabila si doar daca esti intr-o astfel de situatie in acel caz dupa parerea mea ar trebui sa mergi la Urologie, ca un medic specialist urolog sa te examineze. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu e nici o problema. Mai sunt persoane in astfel de situatie. Asta nu afecteaza in nici un fel sanatatea.

| Frank51 a răspuns:

Si femeile au un san mai mare, si nici-o fiinta din aceasta lume nu are membrele sau extremitatile perfect egale, nu exista perfectiune. Practic este normal sa le ai diferite!

| WhatABeautifulDay a răspuns:

E foarte normal, majoritatea le au de marimi diferite, nimic nu e perfect simetric. Si in cazul majoritatii femeilor exista asimetrie, cum a mai fost spus, majoritatea au sanii de marimi usor diferite.

| SupMates a răspuns:

Este perfect normal, de fapt este recomandat sa fie asa happy

| Cioboteanu_Tudor_1982 a răspuns:

Salut, lucrez la decathlon si consider ca mingile ar trebui sa aiba aceeasi marime. Avem reduceri la pompe

| Shelophy2098 a răspuns:

Buna!
Nu este nicio problema, este perfect normal. intalnit la majoritatea masculilor.
Sper ca te-am ajutat!
Funda!