| anonim_4396 a întrebat:

De ce are acel bărbat pe care l-am încercuit cu cerc roșu pielea feței înroșită?

https://ibb.co/0MGqHZR
https://ibb.co/x2PMGCK

Din ce cauză apare acest lucru?
Hipertensiune arterială, stres extrem sau nervozitate?
Capturile sunt făcute din videoclipul cu confesiunea de la procesul lui The B.T.K Killer.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Afli de aici:
https://www.medlife.ro/......a-fac.html

9 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Unii asa au culoarea pielii.

| CIaudiu a răspuns:

In ultimul timp ai inceput sa pui intrebari penibile...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa au unii oameni pielea.
Cel mai probabil genetica e de vina.
Am mai vazut oameni cu pielea asa rosie. In general sunt blonzi sau au parul foarte deschis la culoare.
Exemplu: Trump

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Am un vecin mai rosu la fata ca ala. Este o predispoziție genetica.

| MetisuI a răspuns:

Ai fantezii cu criminali?

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru MetisuI):

Cum de isi permite sa aiba fantezii cu criminali. chiar si asa! chiar daca cel mai probabil nu asta este ceea ce se intampala de fapt. nu i e rusine? laughing

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Emojiu asta n-am vrut sa l trimit, greseala. cum imi permit.