| Swwetly a întrebat:

De ce atunci când mă doare o măsea mi se umfla și urechea pe partea respectiva, iar când mă mai lasă mi se desfunda și urechea și tot așa.De ce? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Ai grija sa nu ai o infectie! Cand am stat in spital, era o doamna care din cauza dintilor, ca a mers la stomatolog si nu i-a facut bine lucrarea, a avut o infectie. I se infundau urechile, si i se umflau obrajii. Multa sanatate iti doresc! Cel mai indicat e sa mergi la un stomatolog si un orl-ist.