| Cristina281606 a întrebat:

Ma doare capul de câteva zile, după cap, urechea uneori și azi m-a durut și maxilarul... Și când sunt obosita, adică atunci când ma concentrez, mi se umfla vena în partea dreapta, la cap, dar tensiunea este ok. Acum 3 luni am avut și sinuzita. De la ce poate fi vena aceea!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim2003000 a răspuns:

Capul și urechia...cred că ai tras curent, o sa-ti treaca. Cât despre venă, cred că ești prea stresată. Odihnește și totul o să fie binelaughing

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ce varstă ai? Tu esti in poză? Mersi.

| GL757W a răspuns:

Te-a tras curentul, dar cel mai bine fa-ti un control

| CosminGamingHD a răspuns:

Eu asi zice sa te duci pana la doctor.