| SmileAgain a întrebat:

De ce atunci cand ma spal pe fata cu apa rece, mi se rosesc obraji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Este OK! Inseamna ca sistemul circulator al vaselor capilare functioneaza cum trebuie. Adica sanatate! Ce poate fi mai frumos decat o fata zambitoare cu bujori in obrajori! Foloseste in continuare apa rece si o sa ai o fata competitiva pana la adanci batreneti! Sanatate maxima iti doresc si un baiat frumos care sa te pupe pe obraji!

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

PS.un baiat frumos care sa te pupe pe obraji si nu numai acolohappy

| mona a răspuns:

E ok, asa se intampla cand te speli cu apa rece

| Azµre a răspuns:

Este normal, se pune sângele în mișcare!

| prisacarul56 a răspuns:

Nu se rosesc degeaba obrajorii, se pune sangele in miscare si te invioreaza sa ai tonus bun intreaga zi.