| AdelinaC a întrebat:

De ce atunci cand o persoana are probleme cu ficatul ii apar pete maronii, micute pe piept si pe abdomen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dummi a răspuns:

N-ai sa obtii un raspuns satisfacator pentru ca nu ai descris complet tabloul clinic

| DjBl3ndar a răspuns:

Da asa este cand o persoana are probleme cu ficatul iii apar pete maronii pe :'
- piept
- pe fata
- pe maini si picioare
- pe gat
- pe abdomen
- pe spate
Sper ca te-am ajutat. Bafta!