| Buresbista123 a întrebat:

De ce cand alerg dupa cateva minute incep sa mi amorteasca mainile si picioarele? am senzatia aia de intepaturi,o fi de la inima sau de la nas,nu prea pot respira bine, am rinita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E posibil sa fie din cauza circulatiei deficitare.
As zice sa mergi sa faci un EKG la cardiolog.
Sanatate multa!
Te pup!

| simaalex98 a răspuns:

Nu stiu ce ai, dar stiu ceva sigur, sangele nu mai circula bine in oraganism!

| Alinamia a răspuns:

Si eu mai patesc asta si e de la lipsa de calciu in oase poti sa mergi sa iei niste calciu de la farmacie si o sa.ti fie mai bine

| GiuliaT a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci sa te cosulte un doctor si va fi in folosul tau.