| Bugabuga12365 a întrebat:

Salut,TPU! Am circulatia proasta,mereu am mainile si picioarele reci,si daca tin cateva secunde mana ridicata, incepe sa-mi amorteasca...cateodata ma mai prind si carcei, ce as putea sa fac? Fara doctor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Sa mergi la doctor pentru a verifica din ce motiv. Daca este dintotdeauna... in general nu prea ai ce sa ii faci. Eventual sa te ingrasi putin.

| Madayna a răspuns:

Fa mai multa miscare si ia vitamine.

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Cu ea te.ai nascut cu ea ramai, in principiu, dar uite ce am gasit : http://www.ziare.com/......ui-1190854

| Rebeca21121 a răspuns:

Ia Magneziu, zinc si calciu.

| TrofeuDeMic a răspuns:

Stai mai putin la pc. Si eu am aceeasi problema, si e foarte enervant ca iarna ma incalzesc greu si vara transpir ca un porc. Iti recomand multa miscare, eventual sa practici un sport, si o alimentatie sanatoasa. Nu ezita totusi sa mergi la un medic daca vrei sfaturi mai detaliate