| justanotherprettyface a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va amorteasca picioarele sau mainile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu o singura data. Am patit si ca am dormit pe o mana si cand m-am trezit dimineata, era toata amortita de la umar, 10 min nu am putut sa o misc, asa m-am speriat. big grin
Ca sa iti revi mai repede, trebuie sa masezi membrul, sa stimulezi circulatia sa revina la normal, sau fa dusuri alternative, apoi fa gimnastica cu membrul respectiv pana inceteaza furnicaturile si nu mai simti nici o senzatie de slabiciune.

| cornculapte a răspuns:

Da. De miliarde de ori. Ce are?

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Da,bine inteles! cand nu ai o pozitie cum trebuie, sangele nu mai poate circula corect!
Pa, pa.

| Mefisto23 a răspuns:

Mi se mai intampla cand stau la calculator prea mult si uneori in somn.

| maduts a răspuns:

Inainte sa ma operez de apendicita imi amortea mai mereu piciorul stang

| Iasmiine a răspuns:

Da
E ceva normal.
Cand nu te mai misti cateva minute sau ti mainile si picioarele intr-o pozitie

| ♥G'eorgik a răspuns:

Dahappy e ceva trecator:p

| ♥G'eorgik a răspuns:

Dahappy

| Ingerasull99 a răspuns:

Da si nu s-a intamplat o data ci de mai multe ori.

| Robert_2672 a răspuns:

Da, asta se intampla deoarece sangele nu poate circula corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Catalinna a răspuns:

Da

| udya a răspuns:

Poate fi vorba de o hipocalcemie e bine sa ti faci analize medicale si eu am patit.