| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma trezesc dimineata am ceva umflat in spatele capului, dupa care dispare pe parcursul zilei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KawaiiiPanda a răspuns:

Probabl pentru ca ai stat pe spate cand ai dormit.Nu cred ca ar fi ceva de speriat. Daca simti nevoia de a vorbi cu un doctor poti sa vorbesti cu medicul de familie.Probabil si noi avem in spatele capului asta doar ca nu am observat si nu am dat importanta laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
poate sa fie doar o umflatura din cauza pozitiei incorecte in care dormi dar, verifica usor partea aceea, ca sa nu fie doamne fereste vorba de un ganglion, mergi la medic pentru un consult de specialitate.
O zi buna.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Poate fi ceva grav sau nu. Du-te la doctor ca noi nu prea te putem ajuta.