| celmareinvata a întrebat:

Salut de dimineata m-am uitat in oglinda la par si am observat ca am la spatele capului sus de tot parca mai umflat asa.Intrebarea mea este:de ce am capul asa cred ca mereu l-am avut asa dar am vreo boala ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RedHair a răspuns:

Daca ar fi ceva grav, ai avea si alte simptome. oh go on

| lsgsfh a răspuns:

Nu ai nimic stai linistita eu am capul parca ar fi doua dealuri... sper ca te-am ajutat:* fundita? happy

| Rus_8917 a răspuns:

Nu cred ca se pune problema, daca te doare sau consideri ca e ceva alarmant, mai bine te duci la medicul de familie daca e vreo problema iti va da trimitere mai departe :)
Ai grija sa nu fi dormit aiurea si sa fie de la par asa, oricum anatomic vorbind e normal http://1.bp.blogspot.com/......n+oase.jpg gandeste-te, asta lasand la oparte muschii gatului care mai ridica din pielea de pe cap in cazul in care esti mai plinut/plinuta se formeaza niste cute in spate :D