| nikolettta a întrebat:

De ce daca am o ingiena orala destul de riguroasa totusi imi miroase respiratia? Cum as putea scapa de respiratia urat mirositoare cu metode naturale? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Ar fi mai bine sa vezi un specialist daca ai schimbari bruste de respiratie pentru ca s-ar putea sa ai probleme cu sistemul digestiv sad

| EvangelineLovin a răspuns:

Conteaza si alimentatia, incearca sa mananci mai sanatos. Si pentru respiratie fresh ia niste patrunjel, poti sa mesteci o frunzulita, sa il folosesti in mancare. Mergi si la dentist sa te asiguri totusi ca totul e in regula. Succes.

| Antichrist a răspuns:

Probabil ai carii. se rezolva cu o caramida. 100% natural