| CiprianDCY a întrebat:

De ce ejaculez doar doua picaturi mici de sperma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti inca copil, este normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De criză

| Gabbitzu a răspuns:

In timpul unui act sexual, sau in timpul masturbari? in timpul masturbari e sigur de la o,, dependenta,, de masturbare. daca e in timpul unui act sexual atunci trebuie inainte de acel act sa fii extrem de excitat. pe scurt de fiecare data cand simti ca esti gata sa dai din tine e bine sa te opresti cateva secunde iti revi si o iei de la zero, pana cand simti tu ca nu mai poti, cu ocazia asta vei avea un act de lunga durata plus o ejaculare mai buna. incearca si ai sa vezi. insa e bine sa te mai si pastrezi sa nu te mai masturbezi zilnic. parerea mea

| Alcyon a răspuns:

Mai lasa laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mic inca. Ceea ce vezi tu in filme porno, sunt oameni maturi, si filmele sunt trucate un pic.Doar nu esti armasarul comunal sa iti curga cu nemiluita.

| trixiiie a răspuns:

După vârstă... Şi după cât de mult te masturbezi big grin. Automat o faci odată, adoua oară nu va fi la fel de cantitativ şi tot aşa.

| TudorGamer a răspuns:

Depinde si de ce vasrsta ai! Si asta despinde la fiecare om nu e o anumita cantitate la toti oameni!

| Anndreyy a răspuns:

Daca esti inca copil bine-inteles ca ejaculezi putin dar daca esti adult inseamna ca iti faci pre mult laba

| CiprianDCY explică:

Totusi. Am 18 ani. Nu 12.

| R3laXaTT a răspuns:

Pai ori esti copil ori ***

| Shortround a răspuns:

De *** ce esti...