| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi amortesc degetele de la mana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihalitza a răspuns:

Ai probleme cu circulatia singelui si e bine sa mergi la medic. Daca lucrul asta se intimpla doar noaptea, poate dormi tu intr-o pozitie care ingreuneaza circulatia singelui si atunci ajungi la vorba aia ca e bine sa mai schimbi pozitia din cind in cind happy

3 răspunsuri:
| sorinalaura a răspuns:

Poate fi ori lipsa de calciu ori o circulatie sangvina precara...consulta un medic parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai circulatia sangelui proasta.

| castamate a răspuns:

TE-as sfatui sa nu tratezi aceasta problema cu superficialitate, sotul meu se plangea de exact aceleasi simptome. In urma cu 4 luni am descoperit ca suferea de spondiloza cervicala cu pareza d3e nerv cubital; nu vreau sa te sperii, du-te la un neurolog.
Vad ca ai mai primit si alte "sfaturi", tot asa si sotul meu fusese "diagnosticat" de catre un coleg de-al sau ca are "lipsa de calciu". Ai grija!