| scorpion a întrebat:

De ce imi amortesc degetele de la mana stanga? La dreapta n-am probleme...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, posibil sa fie vorba de un Sindrom de tunel cubital Guyon, atunci ia si consulta de urgenta un medic neurolog, el iti va spune sigur ce este mai exact, sau mai poti incerca cu Milgamma 1 cp /zi, o perioada de 10 zile.Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai patit si eu asa ceva cu o matusa
ei ii amortea mana toata
a inceput sa fac niste perfuzii in casa (cred ca cu calciu)
si dupa ia trecut
succes