| anonim_4396 a întrebat:

De ce îmi amortesc degetele la maini

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu coloana, du-te macar la medicul de familie. Dai prea putine informatii.

| katy a răspuns:

Ai o problema la inima

| iReal96 a răspuns:

In general cand iti amorteste ceva. inseamna ca ai problema. cu inima si risti un infarct. du-te la un medic.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate sa fie circulatia neregulată a sangelui. Masează-le usor, rand pe rand, cand vezi ca-ti amortesc. Si da, o vizita la medic ar fi necesară!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Apropo, de ce ai despartit "î-mi"? Nu se desparte niciodată!