| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi chioraie stomacul dupa scaun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Se goleste brusc colonul.Alimentele din stomac trec in intestin si intervine senzatia de foame.
Daca chioraie vezi sa nu ai un iceput de gastrita.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai ca nu ai mancat nimic presupun

| Alessiaale433 a răspuns:

Sunetele facute de stomac sunt rezultatul contractiilor musculare ale peretelui intestinal in prezenta unui lichid sau gaz. Este o functionare perfect normala si se desfasoara pe parcursul intregii zile.