| anonim_4396 a întrebat:

De ce la unele fete se cunosc sfarcurile prin bluza cand nu au sutien si la mine nu se cunosc? doar daca ma ud sau daca mi-e frig se pun in evidenta.Nu mi-au crescut destul sanii, sau pentru ca nu mi-am inceput viata sexuala, sau de ce? Exista vreo cauza(am 16 ani)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

laughing
Ce intrebarehee hee... uite, nici la mine nu se cunosc tongue, si vai cat ma afecteaza.oh go on
Sincer?! nici nu mi-as dori sa se cunoasca. e muult mai bine asa happy, iar atunci cand se cunosc, nu stiu cum sa-i "ascund" mai bine.
PS: Nu-ti mai dori ce nu ai. Fetelor carora li se observa, si-au dori sa nu se vada.
De fapt, mi se pare putin cam. dizgratios. e mult mai estetic asa happy

cami
| cami a răspuns:

@enigma, doresc totusi sa pastez misterulbatting eyelashes

| carmenzo a răspuns:

Paipentru ca tie iti sunt mai mici sfarcurile de aia.Asteapta sa iti mai creasca si in al doilea rand nu toate fetele sunt la felhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oamenii sunt diferiti, femeile sunt diferite, sanii unei femei sunt diferiti fata de sanii/sfarcurile altei femei. Nu te ingrijora nu ai nimic, esti perfecta. Sfarcurile de obicei reactioneaza la frig, excitare dar depinde de femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cami, fa si tu o fotografie cu ei, si arata-ne-o si noua, sa vedem daca se vad sau nu. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cami-nici nu stii unde imi este gandul toata noaptea. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai sanii mici pune. ti silicoane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E groaznic sa ti se vada sfarcurile, dizgratios.Eu nu suport. Tu de ce vrei acest lucru ca nu inteleg? Si va mai mirati cateodata fetelor de ce va hartuiesc barbatii sau de ce sunteti agresate.Se pare ca o cautati.Chiar nu ai altceva cu ce sa te remarci?

| oncemore a răspuns:

Si eu am aceeasi ''problema'' sa zic asa...stai linistita si nu te mai gandi la asta.nu baga in seama raspunsurile rautacioase...

| Denisa1684 a răspuns:

Mi-e Mi se vad si e Naspa Nu ar trebui sa vrei e naspa