| SherKan19 a întrebat:

De ce ma doare in capul pieptului ...cam cand ma incoredez si cand pun pana...prin zona inimi sus. dar in centrul pieptuli
Am nevoie de ajutorul vostru... urgent. va rog rumos
Funda ...Ma doare rau sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Pai este un fel de angina pectorala.In loc sa consulti oamenii pe net, mai bine ai consulta medicul de familie.

Răspuns utilizator avertizat
| Adina_4189 a răspuns:

Buna! http://www.doctoracasa.ro/durerile-in-piept-i-disconfortul-toracic.html
mai mult de atat nu stiu :) dar mai bine consulta un medic. Ai grija de tine;)

| aiyda_2071 a răspuns:

Problema aceasta am avut-o cu iubitul meu, am fost la consult si i s-a recomandat sa ia magneziu praf sa il dilueze in apa, acum recomandarea mea este sa incerci sa faci un consult avand in vedere ca cu problemele de sanatate nu ne jucam