| Doηηa a întrebat:

De ce mă dor oasele și mușchii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai facut mult efort sau ai stat intr-o pozitie proasta.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Probabil ai boala lui calache!

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Te dor oasele pentru ca ai lipsa de calciu, iar muschii din cauza febrei musculare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la statul in frig!

| Ana94 a răspuns:

Depinde cum ai stat.Dar la fel de bine te pot durea şi de la vreme sau stres.

| SweetDreams a răspuns:

Probabil sunt dureri de crestere.
E o chestie normala, nu trebuie sa te sperii.

| AlexTrUK a răspuns:

Buna poate din cauza vremi te dor asa patesc si eu big grin

| RuSeS a răspuns:

Pentru ca stai numa' in casa si nu faci miscare straight face ca na, ti se pare o idee buna sa stai de la ora 6 dimineata pana la ora 2 noaptea la pc, ce se poate intampla? pff laughing

| SMCool10 a răspuns:

Poate ai febra musculara daca ai mers pe zapada si oasele pentru caa) nu ai calciu! Mananca sanatos(fructe legume, fa 30 de min miscare, bea sucuri naturale, bea apa plata)

| creatzaTa18 a răspuns:

Depinde thinking ori ai o raceala puternica si ar trebui sa iti faca cineva o frectie, ori ai facut cam mult sport dar asta nu explica durerea oaselor, raceala ar cam fi singurul raspuns...ai grija de tinewinking