| JetBlueJet a întrebat:

De ce ma tot inteapa prin zona asta (cea incercuita cu negru) cand merg? :(
http://imgur.com/vRGd0qo
FUNDA :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine ai face o vizita la medicul de familie.
Sa nu fie un inceput de gastrita.
Incearca sa mananci, si apoi sa faci o diferenta.
Daca durerea persista, adreseaza-te urgent medicului de familie!
O zi buna happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce ai mancat?

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Asta-i faza ca nimic.

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Asta e faza. Mananca laughing

| alexandrualind a răspuns:

Poate ai probleme sau poate nu mananci sau poate depui prea mult efort.