| FortaUniversului a întrebat:

De ce miros urat parturile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

BaiatulAnonim: Cand o sa ingerezi tu gaze mai vorbim, pana atunci inhaleaza-le.

| Minks a răspuns:

Mai citeste de cateva ori ce am scris eu si apoi da-ti o palma.

| Zippy a răspuns:

De ce cerul e albastru? De ce apa e uda? De ce piatra e tare?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Ce miros? parturile? laughingCe-i aia? laughing Pai miros probabil ca ti-ai besit tu in ele laughing

| BaiatulAnonim a răspuns:

Pentru ca sunt gaze ingerate in stomac care prind mirosul sucurilor gastrice si a mancarii digerate.

| BaiatulAnonim a răspuns:

@Minks : Tu cand bei apa minerala sau ceva acidulat si nu ragai pe unde iti iese aerul ala? prin urechi? Tu si cand mananci inghiti o cantitate mica de aer la fiecare inghititura fara sa iti dai seama dar ma rog, se trezesc desteptii sa comenteze oh go on

| TommyHilfiger a răspuns:

Pentru ca ies din fund/

Răspuns utilizator avertizat