| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

De ce miros oamenii batrani asa urat?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru că-i cheamă pământul!

20 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Ca sa nu uiti ca si tu vei mirosi la fel in viitor.

| CoquineNoire a răspuns:

Sapunul nu-si face efectul pe o piele imbatranita, din pacate.
substantele chimice din sapun nu actioneaza in contact cu un PH zbârcit si borșit.
spermatozoizii sapunului mor odata cu contactul pielii batute de vantul aspru al vietii.
ce filozoafa am devenit, draga.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că oamenii bătrâni iau multe medicamente și prin transpirație se degajă mirosul, metabolismul nu mai funcționează ca la un adult tânăr, lipsa igienei corporale, etc.
Vei observa același miros și la copii mici care fac tratamente, ei nu pot fi îmbăiați pe perioda tratamentului, cel mult șterși cu șervețele speciale.
Vârstnicii trebuie să-și facă dușuri zilnice, să folosească săpunuri puternic mirositoare, etc. dar ei sunt mai neglijenți și cade în sarcina noastră să avem grijă de ei!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Deoarece nu isi fac baie la timp si nu pot merge la wc, se pisa si se caca pe ei din pacate.

Abh
| Abh a răspuns:

Fiindca nu mai au energie, fiindca nu mai au chef, fiindca sunt bolnavi.

| elasexygagica a răspuns:

Pentru ca fac pe ei

| Birjaru a răspuns:

Pentru ca nu se spala

| Broadband a răspuns:

De lene sa se spele, prea puturosi
or fi ei batrani, dar sa puna mana pe un sapun cred ca pot

| AmandytaErhan a răspuns:

Nu toti, de obicei cei batrani is batrani si se spala mai rar, nu se parfumeaza si nu-si fac mari griji de asta

dar nu sunt toti asa, sa vezi babutzele din Italia ce machiate si chitite sunt din urma nici nu-ti dai seama ca trecut de 60

| NinaY a răspuns:

Pentru ca isi neglijeaza igiena personalahappy

| rhadan a răspuns:

Fiindca nu se spala si probabil au vaca si de astea sau au boli

| blueberry05 a răspuns:

rolling on the floor)...nu toti miros asa, poate unii nu se spala laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep sa se descopmpunaadevil

pf...scuze,dar chiar nu stiu, poate totusi.sunt o multime de lucruri, vezi poate gasesti si ceva pe goole

Scuze.dar chiar nu stiu x_x

| yomisam a răspuns:

Ca nu se spala laughing

| PamPamPaaaam a răspuns:

Se caca pe ei si mananca numai **** [ la prorpiu si la figuratbatting eyelashes ] de aialaughing)
"Legea" Nu se aplica la toata lumea laughingrolling on the floor

| Offelia a răspuns:

Mușchii inghinali slăbesc de fiecare dată când ne abținem să mergem la baie. Multă lumea face asta în decursu vieții așa că la bătrânețe, mușchii ăia inghinali funcționează ca dracu.
Asta, și corpul lor e vechi și stricat și elimină mai știu eu ce substanțe.
Oricum, te deranjează? Pleacă de lângă ei.

| GamingZone a răspuns:

Si ce e amuzant ca miros urat? Ca tu sau alti nu veti mirosi ca florile la batranete!

| SomeonedinclanulluiBent a răspuns:

Starea avansata de putrefactie-si spune cuvantul.

| mariy1g a răspuns:

Salut, unii oameni nu au posibilitatile unui dus, cade sau apa calda... la batranete si daca incerci sa te apleci la un Lighean o durere de coloana incredibila... + daca mai si muncesti transpiri de numa! FUNDA? :]

| grecu_4750 a răspuns:

Oamenii batrani miros urat pentru ca nu se spala!