| anonim_4396 a întrebat:

De ce miscam globul ocular cand citim? FUNDA tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua Andreea, foarte bine gândită întrebarea, chiar n-am mai ascultat de mult aşa ceva, sincer am ceva în cap dar nu am curaj să spun decât să greşesc, uneori încercarea moarte na-re... Oricum te felicit şi te apreciez.
O seară frumoasă!

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Crezi ca ar fi mai usor sa miscam capul, sau cartea din care citim, presupunand ca citim dintr-o carte?