| andreea16a a întrebat:

De ce nu am pofta de mâncare? Adica mie imi convine ca am slabit 5 kg in vreo luna. Dar as vrea sa știu de ce.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

De obicei, vara nu prea ţi-e foame. E din cauza căldurii, simţi nevoia să bei multă apă şi de aia nu ţi-e foame. Şi mie mi se întâmplă.

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Probabil ai paraziți intestinali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil, pentru că e foarte cald afară.
Vara, multora dintre noi ni se întâmplă asta.
Oricum, e o bucurie, pentru că aceia care au nevoie să slăbească, pot liniştiţi fără să ţină diete drastice!

| allestrumf a răspuns:

Sau poate e de la caldura laughing) se mai intampla.