| DdoarEuuu a întrebat:

de la o vreme nu mai am deloc pofta de mancare, nu stiu ce sa fac, stomacul imi cere mancare, dar nu am pofta de loc, ce sa fac? am slabit 3 kilograme, si imi este frica sa nu ma imbolnavesc!

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ai putea sa... mergi la doctor.batting eyelashes

| Miranda29 a răspuns:

Nu te speria, majoritatea persoanelor nu au pofta de mancare pe perioada verii mai ales cand este canicula, iti sugerez sa bei cat mai multe lichide si sa mananci usor (un sandwich, o napolitana, sucuri naturale).
Eu mananc doar 2 mese pe zi.

| iccecrim a răspuns:

Totuși nu poți continua așa, eu când n-am poftă de mâncare privesc niște emisiuni culinare și îmi vine pofta. Dar știi se zice *pofta vine mâncând*, deci încearcă să mănânci ceva gustos, de exemplu bucatele tale cele mai preferate, apoi o să te deprinzi și vei mânca orice. Să mănânci e important, mai ales vara! Succes și sper că te-am ajutat, oferi funda?