| TheDarkQeen13 a întrebat:

De ce nu imi vine regulat ciclu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Ca inca nu s-a reglat happy Nu te ingrijora, nu e ceva de speriat.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Probabil eşti la început şi încă nu s-a reglat. Dar nu-i ceva grav.

| drogh a răspuns:

Pentru ca este nevoie de timp sa se reguleze.Este ceva normal si nu-ti fie teama!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Esti la inceput.
Nu te ingrijora.

| diavolitadulce a răspuns:

In primi doi ani nu este regulat, chiar daca tu ai impresia ca e asa ca stai calma

| AndaErika a răspuns:

Daca esti la inceput ciclul tau nu este reglat inca asta insemnand ca datele difera de la luna la luna. Va dura ceva pana aceasta se va regla si iti va veni pe aceeasi data. Ai grija sa ai mereu un tampon cu tine ca nu se stie. Succeshappy

| ArianaRadu a răspuns:

Poate ca peste un anumit timp o sa ti se regleze, nu e o problema faptul ca ciclu nu iti vine regulat.