| AimeZ a întrebat:

De ce nu mi se schimba vocea odata? Am 14 ani si zici c-am voce de fetita. acum serios mi-e rusine sa vorbesc cu unii baieti pe skype pentru ca am voce subtire. Ce pot face?
Si mai am o intrebare :
De ce nu ma mai ingras? Adica eu am 55 kg la 14 ani dar sunt slab mort, ajutati-ma. Cele mai bune raspunsuri >- FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CatalinPTM a răspuns:

Canta rap ba, te asigur ca in 2-3 luni vei avea o voce groasa.Ti-o spun din propria experienta, eram la cor la scoala si acasa cantam rap/hip-hop cu voce groasa, dupa 2 luni m-a scos de la cor laughing Tine minte: Asculta rap/hip-hop si incepe sa canti gros acea piesa.O canti cand te plimbi cand mergi la scoala etc.

| Figgernaggot a răspuns:

CUM SA AM VOCEA MAI GROASA? (Va sugeam sa nu incercati asta acasa!)
U tip cu muschi si cu o privire periculoasa merge intr-un bar.
Intra in bar si toata lumea tace instantaneu de frica.
Se duce la barman si cu o voce subtire rau de tot:
-Da-mi si mie 100 de whisky!
Toate persoanele din bar incep sa rada!
Foarte nervos tipul pleaca, mergand direct la doctor.
Acolo tot pe vocea sa pitigaita il intreaba pe doctor:
-Cum pot sa-mi fac vocea mai groasa, doctore?
Doctorul ii raspunde cu o voce groasa, de barbat adevarat:
-Simplu, am trecut si eu prin asta! Fii atent! Mergi la piata si iti cumperi un PENIS DE MAGAR. Pentru a avea o voce asa... de adevarat barbat, trebuie sa il sugi in fiecare dimineata! Asculta la mine ca si eu am trecut prin asta. Iti garantez ca vei avea o voce de care o sa se teama toti.
Eroul nostru face rost de penis, il suge si pleaca la bar.
Ajunge acolo. Merge la barman si cu o voce terifianta ii cere un whisky. Tot barul incremeneste.
Asa face inca vreo trei zile. Pana itr-o sambata cand intrand in bar cere un whisky barmanului dar cu o voce pitigaita care starneste rasul in intrg barul.
Eroul nostru fuge acasa. Unde odata ajuns o intreaba pe nevasta sa:
-Unde e penisul?

Aceasta raspunde cu o voce groasa:
-Duupaa duulaap!

| Figgernaggot a răspuns:

N-ai ce facehappy poti doar sa le spui ca tu ai vocea subtire pentru ca nu ai supt pl de magar.laughing