| Dhsbsydbdbdh a întrebat:

De ce sunt prea concentrat la actul sexual?
Eu stiu ca daca sunt prea concentrat rezist putin.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Teama de a nu te face de rusine si lipsa unei mari experiente in domeniu fac ceea ce ti se intampla tie.

| Dhsbsydbdbdh explică (pentru neutrino):

Si ce sa fac sa fiu "normal" adica sa nu imi stea gandul acolo si sa pot sa fac o treaba mai buna?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Rezistenta depinde de rutina si activitatea avuta pana in prezent.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa faceti mult mai mult sex decat pana in prezent incat sexul sa nu mai reprezinte o dorinta, adica sexul sa devina ceva obisnuit neexcitant o activitate de rutina. Pentru a dobandi o astfel de experienta si un astfel de mod de abordare este nevoie de timp si mai ales de o viata sexuala ritmica si constanta. Vei ajunge in situatia ca partenera sa fie nevoita la un moment dat sa fie nevoita sa-ti stimuleze organul, intreaba-te daca va fi mai bine?

| Emilian65 a răspuns:

Esti concentrat in timpul actului sexual, atunci cand nu folosesti prezervativul. De ce? Pentru ca trebuie sa fi atent sa nu ejaculezi in ea.

| Dhsbsydbdbdh explică:

Si ce sa fac sa fi "normal" adica sa nu imi stea gandul acolo?