| Unu15220 a întrebat:

De ceva timp imi ling mereu buzele. Daca nu fac asta se fac albe, le simt uscate si crapa. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anacristina0444 a răspuns:

Sunt deshidratate. Eu pățesc asta la mâini din cauza vremii. Ia ti un Luciu hidratant sau o crema si se rezolva.