| anonim_4396 a întrebat:

De ce uneori simt un fel intepaturi prin tot corpul, in special pe brate si pe coapse, cam pe acolo. "Intepaturi" foarte dureroase, dar trec destul de repede, dar in ultimul timp sunt mai dese...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nobodies a răspuns:

Poate are cineva o papusa Voodoo si se joaca cu tine happy.

2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Stai prea mult la computer! Mai misca-te si tu!

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Nu e de la calculator laughing
se cand merg, si cand stau si cand ma trezesc simt, uneori cand fac baie oh go on