| florin_5230 a întrebat:

De ceva timp ma doare foarte tare stomacul precum si in capul pieptului.Ce credeti ca as putea avea?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cel mai bun raspuns ti-l poate da un medic, in urma unui control, vei afla si tu ce ai cu exactitate... poate fi balonare/poate un ulcer/o gastrita..nu ezita sa ceri sfatul unui om avizat.
O zi frumoasa sa aihappy

| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi gastrita, ulcer la debut sau o colica biliara. Consultul unui medic gastroenterolog este decisiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pot fii o gramada de cauze de la durere cauzata de hiperaciditatea gastrica :esofagita, gastrita, ulcerul gastric sau duodenal, colonul iritabil, dischinezie biliara, litiaza biliara, cancerul gastric, cancerul de colon, boli ale pancreasului :pancreatita, cancerul de pancreas) la diverse boli de ficat...etc.
Mergi la un gastroenterolog.
Te pup!

| CMaria21 a răspuns:

Cel mai bine mergi la un medic este sigur o afectiune ce poate fi tratata poate fi ulcer sau poate fi o durere de la stres! Sanatate

| iflirius a răspuns:

Nu e neapărat posibil să te fi înbolnăbit. Poate fi o infecție minoră sau altceva, oricum consultă un medic și cere-i sfatul. Pe TPU nu ți se poate da un răspuns complet așa că mergi la un doctor! happy